Anguisia jullieni is een mosdiertjessoort uit de familie van de Oncousoeciidae.Bock, P. (2012). Anguisia jullieni. In: Bock, Phil; Gordon, D. (2012) World list of Bryozoa. Geraadpleegd via: World Register of Marine Species op http://www.marinespecies.org/aphia.php?p=taxdetails&id=472384 De wetenschappelijke naam van de soort is voor het eerst geldig gepubliceerd in 1998 door Ostrovsky. (1998). The genus Anguisia as a model of a possible origin of erect growth in some Cyclostomatida (Bryozoa). Zoological Journal of the Linnean Society. 124(4): 355-367

Categorie:Oncousoeciidae