Deze pagina beschrijft het kwalificatieproces voor het wereldkampioenschap strandvoetbal 2013 in Tahiti. Vierentwintig landen streden om 4 tickets.

Deelnemende landen en loting De volgende 24 landen namen deel aan het toernooi:

+ Deelnemende teams

De 24 landen werden verdeeld in zes groepen van 4 teams en de loting vond plaats op 9 juni 2012.The road to Tahiti 2013 begins beachsoccer.com

Eerste Groepsfase

Groep A TeamAWWWnpDSDVDTDSPnt3210166+1083201176+116310249-533003622-160

Groep B TeamAWWWnpDSDVDTDSPnt330095+493201186+12631021315-233003519-140

Groep C TeamAWWWnpDSDVDTDSPnt3210128+483201189+96310298+133003418-140

Groep D TeamAWWWnpDSDVDTDSPnt3300178+9932011810+8631021113-233003723-160

Groep E TeamAWWWnpDSDVDTDSPnt3210159+6832011010063102910-13300349-50

Groep F TeamAWWWnpDSDVDTDSPnt32011511+46320112120631021214-233102911-23

Playoffs Alle tijden zijn lokaal (UTC+4).

Laatste 16

Voor de eerste keer in de FIFA Beach Soccer World Cup UEFA Kwalificatie Toernooi, werd geen rechtstreekse knock-outfase gebruikt. In plaats daarvan werden de acht winnaars van de laatste 16 verdeeld in twee groepen van vier. De samenstellingen van de groepen werd gevormd op basis van de samengestelde rangschikking op basis van de resultaten van de eerste groepsfase en de laatste 16.

Groep G bestond uit de winnaars van de Laatste 16 met de 1e, 4e, 5e en 8e beste plaatsen, terwijl Groep H bestond uit de winnaars van de laatste 16 met de 2e, 3e, 6e en 7e beste plaatsen. De groepswinnaars speelden in de finale, terwijl de nummers 2 voor de derde plaats speelden.

Playoffs Alle tijden zijn lokaal (UTC+4).

Groep G TeamAWGGwnpVDVDTDSPnt3300159+69311110100530111518-3230031316-30

Groep H TeamAWGGwnpVDVDTDSPnt3210148+6832011411+3631021415-133003614-80

Wedstrijd voor 3e/4e plaats

Finale

Gekwalificeerde landen Team 1e plaats 2e plaats 3e plaats 4e plaats

Referenties

Categorie:Voetbal in Rusland Categorie:Voetbal in 2012 Strandvoetbal