Het individuele ritmische gymnastiek voor de vrouwen op de Olympische Zomerspelen 2024 in Parijs vond plaats op 8 augustus (kwalificatie) en op 9 augustus (finale). De Duitse Darja Varfolomeev won het onderdeel voor de Bulgaarse Boryana Kaleyn die het zilver pakte en de Italiaanse Sofia Raffaeli die het brons won.

Format Alle deelnemende vrouwen moesten vier kwalificatie-oefeningen uitvoeren. De scores van alle oefeningen werden bij elkaar opgeteld en de beste tien deelneemsters gingen door naar de finale. Echter mochten er maximaal twee deelnemers per land in de finale komen. De scores van de kwalificatie werden bij de finale gewist, en alleen de scores die in de finale gehaald werden, telden. In de finale moesten de tien vrouwen opnieuw vier oefeningen turnen.

Kwalificatieronde Rang Gymnaste 30px|Hoepel 30px|Bal 30px|Knotsen 30px|Lint Totaal 1Sofia Raffaeli35.700 (1)34.450 (5)35.000 (2)33.950 (1)139.100Q2Darja Varfolomeev32.500 (12)36.450 (1)35.250 (1)32.650 (3)136.850Q3Boryana Kaleyn35.350 (2)34.600 (4)33.600 (5)32.900 (2)136.450Q4Taisiia Onofriichuk34.250 (5)35.250 (2)33.750 (4)32.500 (4)135.750Q5Margarita Kolosov34.550 (4)33.000 (7)33.800 (3)30.150 (15)131.500Q6Ekaterina Vedeneeva34.150 (7)32.600 (11)32.300 (8)31.750 (8)130.800Q7Daria Atamanov33.250 (10)32.700 (10)32.100 (9)32.400 (5)130.450Q8Bárbara Domingos34.750 (3)33.100 (6)30.200 (17)31.700 (9)129.750Q9Milena Baldassarri33.300 (9)32.750 (8)30.900 (11)32.300 (6)129.250Q10Zilu Wang34.200 (6)32.000 (15)30.650 (13)31.250 (12)128.100Q11Stiliana Nikolova33.900 (8)34.700 (3)28.050 (19)31.050 (13)127.700R112Fanni Pigniczki32.650 (11)32.600 (12)30.450 (15)31.650 (10)127.350R213Elzhana Taniyeva30.850 (17)32.000 (16)32.300 (7)31.450 (11)126.600R314Takhmina Ikromova31.700 (14)32.350 (13)30.350 (16)32.000 (7)126.400R415Polina Berezina29.700 (21)32.750 (9)32.450 (6)30.200 (14)125.10016Vera Tugolukova31.150 (15)31.200 (18)30.600 (14)28.800 (19)121.75017Hélène Karbanov30.500 (19)32.350 (14)28.650 (18)29.650 (16)121.15018Evita Griskenas30.500 (18)31.200 (17)27.550 (21)29.250 (17)118.50019Zohra Aghamirova32.500 (12)30.200 (20)26.750 (23)28.400 (20)117.85020Alba Bautista31.100 (16)28.100 (23)30.800 (12)27.650 (21)117.65021Annaliese Dragan27.200 (23)30.550 (19)31.650 (10)25.450 (23)114.85022Alexandra Kiroi-Bogatyreva30.050 (20)28.550 (21)26.850 (22)28.900 (18)114.35023Aliaa Saleh28.700 (22)28.150 (22)27.850 (20)27.000 (22)111.70024Praewa Misato Philaphandeth21.600 (24)21.600 (24)22.250 (24)21.900 (24)87.350

Reserve Stiliana Nikolova Fanni Pigniczki Elzhana Taniyeva Takhmina Ikromova

Finale Hoepel; de oefening met de hoepel Bal; de oefening met de bal Knotsen; de oefening met de knotsen Lint; de oefening met het lint Totaal; de scores van de vier oefeningen (bal, hoepel, knotsen en lint) worden bij elkaar opgeteld.

Rang Gymnaste 30px|Hoepel 30px|Bal 30px|Knotsen 30px|Lint Totaal Darja Varfolomeev 36.300 (1) 36.500 (1) 36.350 (1) 33.700 (2) 142.850 Boryana Kaleyn 35.850 (2) 36.450 (2) 34.550 (3) 33.750 (1) 140.600 Sofia Raffaeli 35.250 (3) 32.900 (6) 35.900 (2) 32.250 (7) 136.300 4 Margarita Kolosov 34.600 (6) 34.150 (3) 33.950 (6) 32.550 (6) 135.250 5 Daria Atamanov 35.200 (5) 31.800 (9) 33.850 (7) 33.000 (3) 133.850 6 Ekaterina Vedeneeva 34.100 (7) 31.950 (8) 33.150 (8) 32.700 (5) 131.900 7 Zilu Wang 35.250 (3) 32.700 (7) 34.300 (4) 29.300 (9) 131.550 8 Milena Baldassarri 32.600 (8) 33.150 (5) 32.500 (9) 31.450 (8) 129.700 9 Taisiia Onofriichuk 30.400 (9) 30.900 (10) 34.150 (5) 32.950 (4) 128.400 10 Bárbara Domingos 29.600 (10) 33.200 (4) 31.200 (10) 29.100 (10) 123.100

Dik — hoogste score in elk van de vier onderdelen. Schuin — hoogste score van alle vier de onderdelen.

Vrouwen ritmische gymnastiek individueel